ProFitArt v novém roce

Prvním představením v novém roce bude Zero etc. v magickém prostředí Švestkového dvora v Malovicích. 

Jakou barvu očí má chobotnice? Až vyrostu, budou ještě v moři ryby?“ Devítiletá Thelma se bude ptát, Cécile Da Costa a Lukáš Karásek se pokusí odpovědět v performance-dialogu, který vznikl v době, kdy se autorka inscenace Cécile Da Costa musela zastavit a jen pozorovat. A začala přemýšlet o budoucnosti a neznámých vyhlídkách. 

Zero etc. hrajeme ve Švestkovém dvoře už 28. ledna v 19:00. Vstupenky budou k zakoupení na místě. Představení je vhodné pro děti od osmi let. 


Kompozice vztahu mezi matkou a dcerou Nothing else, Mothers se s novým rokem stěhuje do Švandova divadla. Autorskou inscenaci Dominiky Špalkové a Anny Klimešové s herečkou Antonií Formanovou a performerkou Cécile Da Costa uvedeme v novém prostoru poprvé 2. února v 19.00.


Po své premiéře ve Švandově divadle se inscenace Nothing else, Mothers vydá na zájezd do Plzně. 

Nothing else, Mothers je o nahlížení za subjektivní paměť, síle a moci našich pocitů. Přenosu emocionálních vzorců z generace na generaci. Tanečnice Cécile Da Costa a herečka Antonie Formanová tančí a hrají o společném aktu pochopení. 

Do jaké míry se necháme ovlivnit našimi prvotními vztahy a přejatými vzorci chování? A když je odkryjeme, můžeme je přesáhnout? Přijďte 23. února v 19:00 do Moving Station v Plzni a možná se dozvíte odpovědi.


Od začátku této sezóny probíhá cirkusová dílna pro pedagogy s Robertem Jančem a Cécile Da Costa Učení cirkusem.

Pedagogickým pracovníkům MŠ a prvního stupně ZŠ představujeme soubor cirkusových aktivit, díky nimž mohou rozšířit svůj pedagogický rejstřík o neobvyklý, ale vysoce účinný nástroj pro mnohostranný rozvoj osobnosti svých svěřenců. Zdravotní klaun, herec a pedagog Robert Janč společně s tanečnicí, zpěvačkou a lektorkou Cécile Da Costa seznamuje pedagogy s metodami manipulativního žonglovaní, vysvětlují proč a jak lze cirkus využít ve výuce a povzbuzují kreativitu účastníků kurzu, kterou v druhé části projektu budou předávat dětem. 


Vrátí se také reprízy oceňované autorské inscenace Cécile Da Costa, Roselyne, v Ponci a po své listopadové premiéře uvedeme opět multižánrový projekt Ewy Zurakowské Home Beyond the Borders? ve Venuši ve Švehlovce. 

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, aby vám nic neuniklo.