REPERTOÁR

Tady a teď

Barbory. Furt jim něco uniká. Nebo se aspoň neustále bojí, že jim každou chvíli může něco uniknout. A co vy? Už taky máte všeho dost a potřebujete si odpočinout? Nonverbální stand-up uměleckého dua B&B.

Moetivi Karavan \ Expedice k domovu

Daleká cesta za domovem.
Možná že domov je všude tam, kde jsme my.
Autorská inscenace Dominiky Špalkové a Báry Ungerové ve speciálně upraveném karavanu.

Zero etc.


Můžeme si vyprávět krásné příběhy, i když čelíme katastrofě?
Performance-dialog Cécile Da Costa, její osmileté dcery Thelmy a performera Lukáše Karáska.

Home Beyond Borders. Photo: Tomasz Augustyn

Home Beyond the Borders?

Domov jako prostor identity, domov jako tělo a tělo jako domov. Mezinárodní multižánrový projekt performerky Ewy Zurakowské podle knihy Denní dům, noční dům Olgy Tokarczuk.

Nothing else, Mothers

Kompozice vztahu mezi matkou a dcerou. Něha a síla, odpoutání, vymezení i přijetí. Autorská inscenace Dominiky Špalkové a Anny Klimešové.

Roselyne by ProFitArt - První autorská inscenace Cécile Da Costa.

Roselyne

Roselyne hledá své místo. Své místo v místnosti, své místo v očích ostatních, své místo v životě. Dokonale nedokolaná, jako my všichni… První autorská inscenace Cécile Da Costa.

ARCHIVNÍ INSCENACE

Fillet of Soul

Jsem svině. Jsem nespolehlivej. Jsem primadona. Jsem smečka vzteklých psů, co si navzájem ukousali nohy. Choreografická prvotina Lukáše Lepolda a Alexandra Volného. Stoupněte si před zrcadlo a zkuste říct: Já jsem…

THE TRIAL

Kafka jako obraz každodenní ruské reality. Maxim Didenko a šest performerů.  Site-specific varování, aktivistická performance i psychologické divadlo.
Má trest smrti vůbec smysl?

Quilombo

Vzniklo v přístavu mezi muži. Tam, kde je cítit, dálku, moře a nekonečný horizont. Patricie Poráková přináší pohled do světa argentinského tanga.

BOI by ProFitArt

BOI

Tanec, fyzické divadlo, slovenské lidové písně. Přechod dospívání chlapce v muže. Jaké je dnes místo muže ve společnosti? Vítězný projekt Esence tance 2014.

Jezdci

Jsme zde, mezi vámi. Rádi vás pozorujeme, vy nás často nevnímáte. Inspirace světem ptáků a jejich svobodného pohybu. Taneční inscenace roku 2013.

La Loba by ProFitArt

La Loba

Roky putuje krajinou. Ze sbírek kostí skládá tvory, má schopnost bytosti vracet na svět. Nosí v sobě život i smrt současně. Taneční inscenace Lenky Vagnerové & Company.